Особливості догляду за букетом влітку

Мікс букет "Приємний" з доставкою у Львові

Купивши барвистий букет, хочеться, щоб він довше залишався у свіжому стані та презентабельно виглядав. Саме тому варто прочитати рекомендації наших флористів магазину “Букетик Львів” про догляд за квітами в літню спеку.

Кожна рослина унікальна та вимагає свого підходу, але є й загальні правила, дотримуючись яких, ви продовжите життя квіткової композиції. Основний упор робиться на правильний догляд із самого першого моменту:

  1. Перед зануренням букета у вазу кінці стебел обрізають під кутом 45°. Це необхідно, щоб більша поверхня поглинала воду. Багато експертів рекомендують робити зріз під струменем води, так зменшується шанс занести хвороботворні мікроорганізми.
  2. На кожному стеблі прибирають нижнє листя й пагони, на трояндах додатково видаляються нижні шипи. На ліліях видаляють тичинки та відщипують зав’язі, які вже відцвіли. Таким чином подовжують термін життя.
  3. Перед тим, як занурити рослини у воду, її потрібно прокип’ятити та остудити. Цей крок дозволяє мінімізувати кількість кисню, що заважає поглинанню поживних речовин.
  4. Для зрізаних квітів не використовують воду з-під крана, в ній надлишок хлору. Букет не простоїть і дня в такому середовищі. Краще брати талу воду, якщо немає іншого вибору, то відстояну.
  5. Для таких квітів як гербери воду потрібно постійно міняти, щоб вона не застоювалася. Деякі флористи дають рекомендації додавати у вазу таблетку активованого вугілля, що володіє дезинфікуючими властивостями.
  6. Влітку стоїть спека і тому ємність для букета підбирають з матеріалу, який менше нагрівається. Найкраще підійдуть скляні посудини з великим горлечком. Необхідно уникати металевих і керамічних вазонів.
  7. Місце дислокації букета потрібно ретельно підбирати. Чимало квітів, такі як троянди або еустоми, не люблять протягів, для них краще вибирати півтінь, а не прямі промені сонця. Якщо є можливість знизити температуру повітря, то це буде на благо букету.

Хочете зробити подарунок коханій і рідній людині? Скористайтеся нашим сервісом. Кур’єр доставить букет за адресою, доповнивши його за бажанням замовника коробкою смачних цукерок або іграшкою у вигляді плюшевого ведмедя. Наш магазин квітів пропонує дивовижні букети, зібрані в самих різних комбінаціях. Презентабельні троянди, запашні еустоми та ніжні лілії створять атмосферу свята й веселощів!

7 червоних і білих троянд у Львові фото
Для замовлення квітів телефонуйте
☎ +38(098)388-27-00 (Viber WhatsApp)