Що Ви отримаєте, якщо замовите квітковий подарунок у нашій службі:

  • Найсвіжіший і якісний букет – адже ми закуповуємо квіти та формуємо композицію лише після затвердження замовлення.
  • Безкоштовна доставка. Всі транспортні витрати ми оплатимо самі.
  • Листівка в подарунок – до кожного замовлення. Близьким людям хочеться говорити приємні слова як можна частіше; надішліть пару теплих фраз разом із букетом.
  • Фотозвіт. Його Ви отримаєте на електронну пошту відразу після вручення букета. Ви зможете побачити всі емоції одержувача, ніби при особистій присутності.

Вам надається гнучка система оплати замовлення – готівковий і безготівковий розрахунок, переказ коштів. Час доставки всього 90 хвилин з моменту Вашого дзвінка.

Ви будете приємно здивовані якістю послуг, що надаються. Асортимент – окрема тема, гідна Вашої уваги. Вибір букетів такий великий, що може знадобитись допомога наших консультантів. Дзвоніть, щоб отримати відповіді на всі запитання.

Доставка квітів у Стрию – магазин, створений з любов’ю.

Фото нашої останньої доставки

Про нас пишуть

Rated 5 out of 5
06.09.2021

Добре, що є такі служби як ваша. Я живу за кордоном і давно не бачила близьких. На річницю замовила батькам великий кошик фруктів і троянди. Вони були у захваті від подарунка! Дякую вам!

Марія
Rated 5 out of 5
16.04.2021

Сподобалось що швидко доставили і сфоткали букет і саму доставку. Ціни трохи вище за магазинні, але не сказала б що дорого. Успіхів Вам

Тетяна
Rated 5 out of 5
10.11.2020

Сервіс сподобався. Користуюсь не перший раз і завжди все на висоті. Замовляв квіти коханій до дня народження. Дівчата молодці, знов допомогли вибрати букет. Ви кращі!

Миколай