Що таке ВІП букети

букет білих і червоних троянд

Будь-які свята ми зустрічаємо радістю, веселощами та подарунками. Ну і яка ж урочиста подія без квітів!

Букет – обов’язковий атрибут важливих дат. З якою турботою та ретельністю кожен з нас вибирає квіти на подарунок! Адже букети, як і люди, теж мають свій характер! Вишукані, стримані, грайливі, романтичні. Вибираючи композицію, ми вибираємо почуття, які хочемо передати винуватцю урочистості через квіти.

великий букет білих хризантем у Львові фото
І якщо до невеликої події підходять маленькі букети, то до урочистих приводів та великих свят потрібні ВІП-букети. Вони підкреслюють масштабність того, що відбувається, і вміщують у собі море емоцій! Великий букет – це самостійний подарунок, але коли хочеться приділити особливу увагу, його можна доповнити приємними сюрпризами – фруктовим кошиком, іграшкою або солодощами.
букет квітів і цукерки рафаелло
Особливі букети
Так що таке ВІП букет? Це велика композиція з квітів одного сорту або барвистий мікс. Наприклад, 101 рожева троянда “Джумілія” – неймовірної краси букет. Його вважають за краще дарувати з особливих приводів – ювілей, пропозиція руки та серця або весілля. Шалено приваблива роза підкорює жіночі серця з першого погляду й назавжди!
Фото товару 101 троянда Джумілія
Щоб підкреслити розмах події та побажати яскравого красивого життя, можна обрати різнобарвний букет з 51 троянди. Впевнені – настільки ошатний букет приверне увагу всіх гостей!
51 різнобарвна троянда у Львові фото
Для урочистих подій віддають перевагу букетам вишуканим, елегантним. До таких композицій відноситься і 51 троянда червона в капелюшній коробці. Такі подарунки виглядають розкішно й без зайвої строкатості. Незмінна классика завжди в тренді!
51 червона троянда в коробці фото
Та не трояндою єдиною… Нерідко клієнти просять підібрати оригінальний букет – щось нове та свіже. До таких випадків ми пропонуємо різноманітні мікс-композиції. Один і той же склад кожного разу виглядає по-різному завдяки розмаїттю кольорів і відтінків, сортів квітів. Наприклад, мікс “Приємний” – один з найпопулярніших, він не перестає дивувати своєю красою, що відрізняється від букета до букета. Композиція поєднує в собі найкрасивші компліменти та щирі почуття.
яскравий мікс букет у Львові фото
Що можна вибрати для жінки з непересічною зовнішністю та особливою харизмою? Букет, котрий буде такий самий нестандартний, як сама дівчина! Наприклад, чорні або блакитні троянди. Це подарунок, що приємно здивую та зачарує прекрасну красуню. А яка буке фотосесія з таким букетом!
Фото товару 101 синя троянда
Який би букет ви не обрали, він передасть найважливіше – ваше ставлення до людини.
“Букети Львів” – ваш святковий чарівник і помічник!
Для замовлення квітів телефонуйте
☎ +38(098)388-27-00 (Viber WhatsApp)