Де зібрати весняний букет 2021

букет різконокольорових тюльпанів

Ви можете не тільки в магазині знайти квіти, а й самостійно створити прекрасний букет!

Саме навесні дамам часто хочеться отримувати особливі сезонні букети, які надихають, радують, допомагають відчути себе потрібними та прекрасними. Особливо приємно, що в цей період можна самостійно нарвати букет у полі або у бабусі в палісаднику, наприклад, волошки, маки, гвоздику, ромашки.

Такі букети відрізняються свіжістю та оригінальністю. Не варто в них додавати «доступні» сухоцвіти, які більше нагадують про осінь, зиму.

Одним словом, краще віддати перевагу флористичним композиціям, які

  • Максимально повітряні;
  • Природні;
  • Відрізняються ніжними пастельними відтінками або незвичайним кольором (яскраво-синім, фіолетовим);
  • Мають ледь вловимий тонкий аромат.

Що таке весна в ароматному світі флористики?

Весна – ідеальний час для дарування сезонних незвичайних композицій. Навіть прості польові квіти в цю пору року виглядають по-особливому доречно ат яскраво, надаючи букету чарівність, безпосередність і створюючи неповторний ефект. До них можна віднести дрібну ромашку, тласпі, вібурнум.

Тепличні та польові квіти гідно виглядають в єдиній флористичної комбінації, все залежить від кількості бутонів, заходи й віку одержувача.

У нашому магазині ви можете зібрати будь-яку сезонну або класичну композицію з тюльпанів, нарцисів, ірисів, адже сьогодні півонії у Львові або яскраві гортензії – класика сезонного букета, який може дозволити собі кожен. За допомогою незвичайних деталей ми допоможемо виділити ваш букет із маси схожих, і створимо для вас весняний настрій!

Упаковка для таких композицій може бути різною – від кошика до капелюшній коробки. Головна умова – створити максимально гармонійний букет, доповнений і прикрашений різними декоративними елементами. Дивіться наш КАТАЛОГ та обирайте!

букет червоних тюльпанів фото
Для замовлення квітів телефонуйте
☎ +38(098)388-27-00 (Viber WhatsApp)