Які квіти у Львові подарувати дівчині?

“Букетик” – доставка квітів Львів

Питання про те, дарувати чи дівчині квіти у Львові, може виникнути тільки в одному випадку. Якщо у ваших стосунках стало трішки менше романтики і пристрасті. У всіх інших випадках необхідність такого жесту навіть не обговорюється. Букет, яким би він не був – маленьким і скромним, простим і традиційним або показово шикарним, це не просто атрибут привітання з якимось святом або подією в житті. Перш за все, це вираження власних почуттів – любові, ніжності, захоплення. Те, що важко пояснити словами, за вас легко скажуть чудові квіти.

 

Якого кольору подарувати квіти?

Існує ціла наука, яка пояснює, що означає той чи інший бутон, піднесений в дар. Пристрасть, печаль, відданість – все це можна виразити за допомогою прекрасного букета, що складається з конкретної кількості і певного виду квітів. Важливо не тільки їх зовнішнє оформлення, але і розташування кожного в загальній композиції. Крім того, велике значення має колір пелюсток. Червоний асоціюється з енергією, активністю, пристрастю, вогнем. Саме такий колір букета вибирають для визнання в любові. А ось нейтральний білий підкреслить захоплення чистотою і непорочність дівчини. Про те ж, але в купе з вірністю, скаже композиція блакитного відтінку. Жовтий нагадає про турботу, про теплоту відносин і радості. Він зовсім не символізує розлуку. Це оману. Більш того, жовтий – це багатство. Не так популярні синій і фіолетовий відтінки. Адже їх пов’язують з сумом, спокоєм. Хоча насправді вони акцентують увагу на зачарування обраниці. Трохи пасивний зелений колір, проте, він є символом миру.

 

Скільки дарувати квітів?

Кількість квітів у композиції теж служить своєрідною флористичної «фразою». Якщо одна квітка прийнято вважати знаком уваги, то три квітки – вже символ поваги. Для визнання в любові краще вибрати букет з п’ятьма бутонами, а букет на заручини повинен складатися з семи квіток. Іноді число бутонів пов’язують з віком дівчини або з якоїсь іншої значущої цифрою, яку хочуть підкреслити, виділити. А величезні букети, наприклад, сто троянд у Львові – з безліччю квітів дарують, щоб продемонструвати глибину своїх почуттів. З приводу парного і непарного кількості рослин в букеті існує багато суперечок. Але зазвичай букети з парним числом квітів вважають доречними тільки для сумних приводів, пов’язаних зі скорботою.

 

До чого дарують білі троянди?

Білий букет троянд, який дали в подарунок, на мові квітів звучить майже як поема. Такі композиції найчастіше вибирають для юних і чарівних осіб. І в цьому жесті основне – це захоплення скромністю, ангельської чистотою і невинністю. Вираз особливої ​​ніжності з натяком на якусь серцеву таємницю. Крім того, це свого роду сигнал про те, що в планах молодої людини, у що б то не стало, домогтися розташування цієї дівчини. Саме з цієї причини білі композиції – невід’ємний атрибут весільних ритуалів і урочистостей.

 

До чого дарують червоні троянди у Львові?

Червоні троянди – більш зрілий презент. Це прямий натяк на пристрасть і бажання. Такий букет є практично відкритим визнанням в палкої любові. Залежно від форми композиції, бутони такого відтінку можуть вказувати на тільки зароджуються почуття або підкреслювати постійність любові і щирість відносин, а можуть висловлювати страждання. У будь-якому випадку соковитість і яскравість червоного кольору впевнено говорить про вогонь, палаючому в серце. І бути байдужою, пройти повз, залишивши без уваги такий подарунок, просто неможливо.

Насправді головним в питанні створення потрібної композиції є ваша логіка, смак і внутрішня гармонія. А потрібне зашифроване послання повідомлять ваші очі і серце в момент вручення букета.

Доставка квітів Львів – з любов’ю до Вас

Для замовлення квітів телефонуйте
☎ +38(098)388-27-00 (Viber WhatsApp)