Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Букетик Львів

Як виникла доставка квітів у Львові?

 

Флористи «Доставка квітів Львів» розкажуть історію квіткових традицій.

 

Традиція дарувати квіти налічує багато століть. А що робити, якщо кохана людина знаходиться за сотні кілометрів? Все просто — замовити доставку квітів Львів на дом. Сьогодні ця послуга так широко поширена, що складно уявити собі час, коли її не було.

Кур’єрська доставка бере початок в XVIII столітті. У той час широкою популярністю користувалися квіткові словники. Там можна було знайти описи рослин, їх символіку, сполучуваність з іншими квітами і особливості складання букетів. Книги виявилися цікаві городянам, і це дало свій результат: замість любовних записок чоловіки стали відправляти дамам букети, в яких було зашифровано символічне послання.

Букет не завжди вдавалося передати самостійно. Так, проти палких почуттів закоханих часто виступали батьки. А іноді квіткову композицію хотілося доставити дамі серця анонімно. Так з’явилися посильні.

Згодом доставка квітів змінювалася і ставала все більш схожою на сучасну. На початку минулого століття квіти стали упаковувати в подарункові коробці — до речі, такий спосіб оформлення популярний і зараз.

Сьогодні замовити букет в інтернеті не становить труднощів. На Ваш вибір — сотні фантазійних квіткових композицій в різних оформленнях. Всього один клік, і вже через кілька годин дорога людина буде милуватися букетом — символом уваги, любові і романтиці.

 

Доставка квітів у Львові

Related posts

 • Свежие новости

  • Подарунки зими

   Зима до нас приходить разом із очікуванням свят. Новий рік, Різдво, Масляна – все це

  • Замовлення та подарунки

   Подобаються подарунки? Тоді ласкаво просимо в сервіс доставки квітів у Львові. Вибирайте в каталозі або

  • Особливі букети до 14 лютого

   Доставка квітів у Львові до 14 лютого пропонує особливі букети. У День всіх закоханих і