Як виникла доставка квітів у Львові?

 

Флористи “Доставка квітів Львів” розкажуть історію квіткових традицій.

 

Традиція дарувати квіти налічує багато століть. А що робити, якщо кохана людина знаходиться за сотні кілометрів? Все просто – замовити доставку квітів Львів на дом. Сьогодні ця послуга так широко поширена, що складно уявити собі час, коли її не було.

Кур’єрська доставка бере початок в XVIII столітті. У той час широкою популярністю користувалися квіткові словники. Там можна було знайти описи рослин, їх символіку, сполучуваність з іншими квітами і особливості складання букетів. Книги виявилися цікаві городянам, і це дало свій результат: замість любовних записок чоловіки стали відправляти дамам букети, в яких було зашифровано символічне послання.

Букет не завжди вдавалося передати самостійно. Так, проти палких почуттів закоханих часто виступали батьки. А іноді квіткову композицію хотілося доставити дамі серця анонімно. Так з’явилися посильні.

Згодом доставка квітів змінювалася і ставала все більш схожою на сучасну. На початку минулого століття квіти стали упаковувати в подарункові коробці – до речі, такий спосіб оформлення популярний і зараз.

Сьогодні замовити букет в інтернеті не становить труднощів. На Ваш вибір – сотні фантазійних квіткових композицій в різних оформленнях. Всього один клік, і вже через кілька годин дорога людина буде милуватися букетом – символом уваги, любові і романтиці.

 

Доставка квітів у Львові

Для замовлення квітів телефонуйте
☎ +38(098)388-27-00 (Viber WhatsApp)